«Що таке в`ялені помідори, я дізналася всього декілька років тому, вперше познайомившись з чудовоюактивною сім`єю – Андрієм, Людою та їх двома малими бешкетниками. Досі пам’ятаю ті брускети з сиром та помідорками, які спочатку переплутала з в`яленим м`ясом. Наскільки для мене ця страва була новою — настільки для них стала вже звичною», — так говорить Настя, одна із команди перших виробників в’ялених помідорів в Україні.

pomidory_5

На сьогоднішній день УКРАЇНСЬКІ В’ЯЛЕНІ ПОМІДОРИ − це сімейна справа в яку вкладають душу і натхнення рідні та близькі люди.

«Андрій привіз цей неймовірний смак, ні, не з Італії, як Ви вже встигли подумати, а з невеличкого Чешського ресторану. На полицях магазинів, серед безлічі імпортної продукції, не було в’ялених томатів  українського виробництва, то ж ми виправили це непорозуміння. Так воно і почалось — численні посиденьки за експериментами з різними сортами помідорів, оліями, травами, температурними режимами сушіння, дегустаціями. Ми справді отримували задоволення від процесу, бо знали що воно того варте. А перші наші виставки та фестивалі довели, що ми не помиляємось і це надихало ще більше!

Довго думати де влаштувати виробництво не довелося. Всі знають, що найсмачніші помідори — саме Херсонські. То ж ще один учасник нашої команди, друг Андрій, херсонець, повністю взяв на себе чаклування над виробництвом. Хоч робив він це вперше в житті та вийшло все на відмінно!  Дозволи, висновки лабораторій, затвердження технічних умов, стало для нас справжнім випробуванням. Та коли ти впевнений в якості і знаєш, що в тій баночці тільки натуральні  інгредієнти, то немає про що хвилюватися.

pomidory_2

pomidory_4

Найбільше нас тішать постійні покупці та їх відгуки. Це справді характеризує наш продукт краще за всі можливі описи. Коли тобі говорять завзяті любителі в’ялених помідорів, що вони смачніші за імпортні, то ми ще раз впевнюємось — пройдений шлях був не марним.

Наразі лінійка нашої продукції складається з трьох індивідуальних смаків: «Класичні», «Пікантні», «Оригінальні», кожен з який вартий уваги. Останні «Оригінальні» — ексклюзивний смак, повністю з українських інгредієнтів: часник, зерна кропу та  домашня нерафінована запашна олія. Це унікальний, насправді автентичний продукт.  Поціновувачі сучасної української кухні не залишаться байдужими. На цьому наша фантазія не обмежується, ми чуємо побажання наших численних шанувальників і працюємо над створенням нових рецептур. Разом з цим плануємо розширити виробництво, адже кількість замовлень і вдячних відгуків постійно зростає. В’ялені помідори перетворюються для українців з екзотичного заморського смаколика на чудову делікатесну закуску, що здатна прикрасити собою безліч м’ясних страв, салатів, пасти, каші, вареники, випічку і навіть супи. Вони чудово поєднуються з сирами і хорошим вином у романтичній атмосфері, так і з піцею у великій веселій компанії. В кінці кінців з ними можна швидко зробити прості і водночас вишукані канапки і смачно перекусити, чи здивувати гостей. Для нас створення в’ялених помідорів це гастрономічне мистецтво і ми раді ділитися з вами нашою творчістю.

pomidory_3

Замовити українські в’ялені помідори можна:
тел.: +38 050 2428657
+38 044 3389693

http://ukrtomat.com.ua
https://www.facebook.com/ukrtomat/?fref=ts&__mref=message_bubble

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

verte