Соуси складаються з великої кількості натуральних компонентів, в деяких комбінаціях до тридцяти. Кожен з них має своє призначення і додає цікавий смак (солодкий, гострий, пряний, запашний, солоний, екзотичний, різкий, ніжний, ароматний…).

Основу складають: спеціально підготовлений червоний гострий перець, запашні фрукти і ягоди (абрикос, вишня, яблуко, виноград, апельсин, лимон та інші), спеції (чорний та духмяний перець, гвоздика, мускат, аніс зірчастий…) та безліч інших складових що є фірмовим секретом.

своєрідне, домашні соуси

своєрідне, домашні соуси

своєрідне, домашні соусиВони можуть бути додатком до м’ясних страв, поєднуватися з сирами, підкреслювати фрукти та просто з ложки, кожен з них, теж смачний. З ними можна розпочати ранок або зробити фаворитом вечірньої трапези. Вони дуже різні і для кожного знайдеться свій смак.

Це смачно, але ще більше це – ЦІКАВО! Це натхнення для людей, які люблять готувати, шукати нові смаки, комбінувати рецепти. Ви можете перевірити свої знання і відшукати ці смаки, розгадавши таємницю TATO pepper JAM.

 

 

 

своєрідне, домашні соуси

 

 

Замовити соуси TATO Pepper JAM :

http://www.tatopepperjam.com
https://www.facebook.com/TATOpepperJAM/?fref=ts

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

verte