Варення Смак літа — це щось одночасно красиве і смачне. Те, що можна дарувати і те, чим можна дивувати і насолоджуватися естетичним виглядом.

Varennia_4

Ідея народилася на початку літа 2013, потім було три місяці шалених експериментів, відкриттів та дегустацій. І вже 1 вересня ми виступили на нашому першому фестивалі в Києві. Це було неймовірно – безліч гарних слів, позитивних відгуків і приємно здивованих відвідувачів фестивалю, надихнули нас на подальшу роботу.

Як Ви знаєте, зараз дуже актуальна тема натуральних продуктів і здорового харчування. Варення Смак літа створено з натуральних інгредієнтів, без барвників, консервантів та інших хімічних компонентів і з мінімальним вмістом цукру. Головною родзинкою нашої продукції є неймовірні поєднання ягід, фруктів і овочів з додаванням різноманітних горішків та спецій.

Varennia_2

В даний час наша лінійка смаків складається з 12 видів варення та джемів. Це мікс бабусиних класичних рецептів та сучасних гастрономічних тенденцій. Наприклад, до звичайної української полуниці ми додали свіжий базилік і підсмажене насіння конопель (яке, до речі, дуже корисне), і отримали варення-хіт — «Полуниця-Конопля», яке вражає навіть самих найвибагливіших гурманів. Варення «Журавлина-Яблуко» з витонченою ноткою чебрецю (тім’яну) ідеально смакує до вишуканих сирів. А «Мандарин-Імбир», один із найпопулярніших смаків, прекрасно поєднується з морозивом, сирниками та будь-якими іншими десертами.

Varennia_3

Ми пишаємося тим, що не просто варимо варення, ми створюємо подарунок.
Замовити  варення Смак літа :

тел.: +38 (066) 505 88 99

info.vkusleta@gmail.com
https://www.facebook.com/VarenieVkusLeta

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

 

verte