Це місце, де турботливі руки майстрів випікають за найсмачнішою рецептурою маффіни, капкейки, печиво, зефір та мармелад, прикрашають їх індивідуальним фуд дизайном, створюють не тільки смачні солодощі, але й унікальні подарунки.

Сьогодні ми поведемо вас в ароматний світ імбирного печива та смородинового зефіру.

зефір, імбирне печиво, солодощі від Zlotnyska

4

3

Імбирне печиво смакує не лише на Різдвяні свята, а й приємно зможе доповнити щоденну вранішню каву та пообідній чай. Склад нашого печива досить простий, але неймовірно запашний. В процесі приготування додається в тісто імбир, мед, корицю, гвоздику та мускатний горіх. Прянощі наповнюють випічку витонченою духмяністю, а концептуальна форма та візерунки із глазурі прикрасять оригінальністю ваш стіл.

зефір, імбирне печиво, солодощі від Zlotnyska

зефір, імбирне печиво, солодощі від Zlotnyska

У пекарні Zlotnytska смородиновий зефір виготовляють легким та ніжним. Майстри дбайливо додають в міру цукру та пюре із свіжої смородини, збитих білків та води. Приготовленою сумішшю вони вимальовують граціозну серпантинову доріжку і запаковують в декоровану коробочку. Зефір в святковій упаковці порадує іменника чи кохану людину, стане втішною насолодою для вас.

зефір, імбирне печиво, солодощі від Zolotnyckoi

зефір, імбирне печиво, солодощі від Zlotnyska

Якщо перед вами стоїть завдання, як зробити подію незабутньою і оригінальною: чи то скромне свято в сімейному колі або пишна весільна церемонія, тематична вечірка на роботі або грандіозна презентація компанії, чи ви просто хочете зробити ваш традиційний пікнік яскравим – неодмінно доручіть це домашній пекарні Zlotnytska!
Zlotnytska – народження унікального!

7

6

Із повним асортиментом продукції та пропозиціями від пекарні Zlotnytska можна ознайомитися на сайті та на сторінці Facebook:

http://zlotnytska.com.ua
https://www.facebook.com/Zlotnytska-home-bakery-1505869363008972/

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

verte