Цілющий мед – прямо з пасіки до вашого столу. Справжній еліксир здоров’я. Соти, пилок, унікальні медові десерти  з екологічно чистих регіонів країни, цінність яких важко переоцінити.

Не весь мед однаково корисний. «Медова комора» – один із небагатьох виробників, який має всі необхідні сертифікати якості ДСТУ та висновки СЕС. Компанія першою вивела на ринок абсолютно новий для України продукт – нут з медом та горіхами. Цей неймовірно корисний та смачний десерт вже давно користується шаленою популярністю в Америці. Горошинки нуту, який вирощується на фермерському господарстві «Конвалія», бережно обсмажуються і настоюються в меді більше 3 місяців. Всього ложечка цього десерту в день і ви отримуєте повний заряд вітамінів та поживних речовин для організму. Так смакує здоров’я!

medova_komora_8

medova_komora_10

Солодка справа, яка з часом перетворилась на справжній медовий бренд, була розпочата ще в 1985 році в невеличкому селищі Братське в Миколаївській області. На даний момент чисельність пасік «Медової комори» вже нараховує кілька сотень бджолосімей. Всі вони розміщені в найбільш екологічно чистих і багатих медоносними рослинами регіонах – Миколаївській та Кіровоградській областях. В асортименті компанії до 15 різних сортів меду. На пасіках він не викачується, а ллється рікою!

medova_komora_3aa

medova_komora_6a

medova_komora_14

Найбільш цінні сорти меду:

  • Дика троянда – дуже рідкісний мед і справжня гордість виробника! Його аромат віддалено нагадує лавандовий, а смак просто неймовірний. Однак зібрати його вдається далеко не кожного року.
  • Акація та кульбаба+акація – на Миколаївщині багато різних квітучих рослин та дерев, тому дуже складно отримати так званий «моно» мед. Кульбаба в поєднанні з акацією виходить ніжна, але з характерним післясмаком дикої кульбаби.
  • Фацелія+розторопша – мед із прекрасного медоносу фацелії та незамінної розторопші трішки нагадує липовий, але більш терпкіший. Фацелія спеціально висаджується, адже це дуже рідкісна рослина, тому і мед з неї дуже ціниться гурманами.
  • Волошки+синяк+яснотка – такий мед буває на пасіці раз на 5-7 років. Має незвичний темний колір і приємний смак.
  • Коріадр – пряний присмак цього меду незабутній. Справжня мрія гурманів.

Кожен знаходить свій власний улюблений смак. Істинні поціновувачі замовляють мед заздалегідь, адже багато сортів – справжня рідкість. Всі клієнти мають можливість придбати спеціальні подарункові сети, які формуються індивідуально. В 2015 році відкрився перший магазин «Медова комора», де відвідувачі можуть не тільки вивчити асортимент, а й скуштувати мед з перших рук.

Ми сподіваємося, щоденне вживання меду стане Вашою корисною звичкою, а «Медова комора» зробить ваше життя солодшим!

medova_komora_12a

medova_komora_11

medova_komora_7

medova_komora_13

Із повним асортиментом продукції «Медова комора» можна ознайомитися на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/medova.komora/

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

Микола Гуртовенко