Маючи сімейну пасіку в мальовничому селі Кіровоградської області, родина Віктора Солов’я займається бджільництвом вже 15 років.
«Спочатку це було просто цікавим захопленням, — розповідають виробники MED home made, — зараз — це вже маленький сімейний бізнес. Нас надихає сам продукт — квітковий зрілий мед, його 100% натуральність та користь, цікаві смаки та розвиток бджільництва.

med_1

med_3

Назву MED home made ми обрали не випадково, адже для приготування MEDових десертів ми використовуємо виключно домашній мед, з нашої сімейної пасіки. Тільки пасічник знає тонкощі виробництва меду бджолами, що впливають на якість кінцевого продукту, який він отримує.

Ми не маємо за мету стати виробником продукту, що можна знайти в багатьох магазинах. Адже масовість продукту за звичай тісно пов’язана зі зниженням якості. Ми маємо невелику пасіку, але достатньо меду, щоб представляти MEDові десерти на фестивалях здорової їжі, виставках, ярмарках та гастрономічних кав’ярнях чи закладах, що підтримують ідею крафтового виробництва. Сама ідея виробництва обмеженої кількості продукту дає нам змогу більше зосередитись на смаках, ароматах та корисних властивостях MEDових десертів. Наша мета — якісні, корисні солодощі від виробника, тому кожного року бджоли та мед з нашої сімейної пасіки проходять лабораторний аналіз та нагляд сільського ветеринара.

med_4

Кіровоградська область — це лісостепова зона України де засіваються багато полів, та квітнуть великі території степу з різнотрав’ям. Також ми маємо величезні насадження акації, липи та клену. Природа надала нашому регіону всі умови для вдалого ведіння бджільництва, то ж майже кожен третій мешканець села Мар’янівка має свою приватну пасіку.

MEDові десерти MED home made — це перш за все якісний і натуральний продукт з села. Ми знаємо біологічну цінність всіх продуктів бджільництва, таких як мед, квітковий пилок, маточне молочко, підмор, прополіс…

med_6

Кожного року, зважаючи на тривалість цвітіння та різноманітність медоносів, смак нашого меду є різним. В наші десерти ми додаємо ягоди, що вирощуємо самі на приватній садибі. Це малина, смородина, кизил та обліпиха. Кожна ягода надає MEDовому десерту свої корисні властивості, набір вітамінів, неповторний аромат та смак. MEDові десерти з ягодами завойовують прихильність як дітей так і дорослих. Такий продукт можна вживати щодня з випічкою, сирами, фруктами та горіхами, і маючи різноманіття ягідних смаків, він нікому не набридне.
Також знаючи корисні властивості меду, ми вирішили підсилити їх не менш корисними спеціями – імбир+чилі, та корицею. Вживаючи такі десерти ви швидко здолаєте застуду, отримаєте заряд бадьорості та насолоду улюбленими пікантними смаками. Мед в поєднанні з корицею має профілактичну дію на серцево-судинну систему, позитивно впливає на кишковий тракт виводячи токсини, та покращує обмін речовин.

MEDово-шоколадна паста з перетертими бобами какао, теж не випадково є в нашому асортименті. Це антистресовий органічний десерт, що дарує насолоду шоколадним смаком без цукру і має цінні корисні властивості для організму людини.

med_2

Набори MEDових десертів вже полюбилися багатьом в якості оригінальних і  корисних подарунків. Адже отримавши корисні солодощі, ви отримуєте частину піклування і турботи про своє здоров’я. Підтримуючи концепцію натурального продукту, ми використовуємо тільки натуральне пакування для своєї продукції. То ж набори скляних баночок з медом ми оформлюємо в коробки з картону та скрині з дерева. Бо ми вважаємо, що не можна пропонувати корисний продукт і використовувати шкідливі для довкілля матеріали».

med_2a

Замовити MEDові десерти MED home made:
тел.: +38 (097) 7220408
e-mail: homedua15@gmail.com

http://medhm.etov.ua
https://www.facebook.com/MEDhomemade/?pnref=story

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

 

verte