Що може бути краще життя біля лісу? Будинок із солом’яних тюків, полуниці на грядках, гриби та ягоди в лісі, кози, парне молоко… – це наше життя на природі. Кожна людина має право вибору і ми ним скористалися, –розповідають виробники продукції «Лісова ФЕРМА».

Основні продукти, які ми виготовляємо – це козяче молоко, м’які та тверді сири з козячого молока, йогурт, грецький йогурт, крем з козячого жиру (для шкіри), хліб на заквасці з цільнозернового борошна. А також по сезону м’ясо птиці, козяче м’ясо, баранина.

своєрідне, продукція з козячого молока

Сир виготовляємо з сирого молока. В різний час року молоко та сир смакують по різному. Особливо це відчувається восени, коли трави відцвітають і кози з’їдають багато насіння трав – в цей час сир дещо жирніший та смачніший.

своєрідне, продукція з козячого молока

Йогурт з козячого молока особливо насичений смаком та набагато густіший від йогурту з коров’ячого молока. Також він легко сприймається та засвоюється.

своєрідне, продукція з козячого молока

Грецький йогурт, або ж сир лабне – це аналог відомим сирам Маскарпоне та Філадельфія, але з незначною жирністю в зрівняні з ними. Ми виготовляємо його з незбираного коров’ячого та козячого молока. Таке поєднання створює незабутній смак сиру, що відмінно пасує як десертам так і холодним закускам.

своєрідне, продукція з козячого молока

своєрідне, продукція з козячого молока

Крем для шкіри: всім відомі цілющі властивості козячого лою (жир). Його часто використовують при захворюванні дихальних шляхів і також при захворюванні суглобів.

своєрідне, продукція з козячого молока

На сьогодні ми не можемо повністю задовольнити попит наших покупців. Чому так? Наше господарство невелике, ми тримаємо 15 молочних кіз. Продукти які виробляємо, в першу чергу готуємо для своєї сім’ї, а надлишок залишається для продаж. Цієї весни на прохання шанувальників натуральних продуктів, ми трішки розширили асортимент. Для цього шукаємо якісне коров’яче молоко серед знайомих односельчан та робимо з нього йогуртний сир та моцареллу.

своєрідне, продукція з козячого молока

Ми залюбки приймаємо на своїй «Лісовій Фермі» гостей та ділимось з ними своїм досвідом, особливо тих, хто зацікавлений, в такому стилі життя як наше. Мій батько надає комплексні поради по будівництву еко-будинків та пічного опалення.

Замовити продукцію Лісова ФЕРМА :

http://www.forestfarm.com.ua/
https://www.facebook.com/Forestfarmua/
https://www.instagram.com/victorchirkin/

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

verte