Команда Вe Honey – це одна велика родина: дідусь, який займається бджільництвом вже більше 35-ти років, мама і тато, які є головними критиками справи, Роман та Ксенія – люди ідеї, які живуть проектом.

Наше головне завдання – робити якісний, смачний, незвичайний продукт, який не зможе залишити байдужим нікого.

honey_3

Те, що ми робимо, має локальний характер. Весь процес починаючи з моменту збору меду, розробки етикеток, розфасовки і закінчуючи його доставкою, ми контролюємо і виконуємо самі. Наш мед з власної пасіки, Київської та Черкаської областей.

Серед нашого меду особливо хочеться виділити «Лісовий мед» – це органічне поєднання 3-х сортів меду в різних пропорціях: липовий, гречаний і соняшниковий, який має неповторний смак, багряний колір і чудовий запах. Такий мед утворюється шляхом відкладеної відкачки, коли одночасно відкачуються рамки різних сортів меду.

Ми не зупинились лише на виробництві меду. У зв’язку з популярними тенденціями ведення здорового способу життя, компонентами яких є правильне збалансоване харчування,  чи вегетаріанство, ми вирішили рухатись теж в цьому напрямку і розробили серію корисних десертів на основі меду, горіхів та фруктів.

honey_2

Улюбленицею цієї серії  є шоколадно-горіхова паста – «ПастуEla?», яка прийшлася до смаку людям, які не дуже полюбляють мед, споживають її по-різному:  з тостами до сніданку, з морозивом, млинцями або бельгійськими вафлями, а хтось взагалі їсть просто ложкою.

Але на цьому ми не збираємось зупинятись, ми постійно працюємо над розробкою нових смаків та рецептів для того, щоб зробити будні наших клієнтів кольоровими, щоб кожен у нас міг знайти солодке натхнення.

 

honey_4

honey_5

Замовити мед Вe Honey м. Біла Церква

тел.: +38 (093) 500 37 85

http://behoney.com.ua
https://www.facebook.com/behoneyua/?pnref=story

Смачного!

фото: Ірина Гуртовенко

 

 

 

verte