Чесна їжа і чесна ціна – це основа філософії та концепція розвитку закладу. У кухаря повинна бути чесність до себе і продуктів

, які він
використовує, тоді відвідувачі, отримавши якісну їжу, зможуть по-справжньому відчути атмосферу й оцінити гастрономічне бачення автора. «Montecchi» і «Capuleti» — зовсім різні за характером та настроєм: домашня, по сімейному затишна, проста траторія та вишуканий сучасний ресторан. Тут ви спробуєте страви як домашньої, так і високої кухні. Широкі просторі зали, які різняться дизайном, немов переносять відвідувачів до справжньої сонячної Італії.

РЕСТОРАН MONTECCHI CAPULETI

Montecchi Capuleti
Вишуканий сучасний ресторан Montecchi (фото з архіву Montecchi Capuleti)

m&k_9
Затишна, проста траторія Capuleti (фото з архіву Montecchi Capuleti)

Продукти для шеф-кухаря — як ноти для композитора. Використовуючи ті самі інгредієнти, навіть готуючи ту саму страву, лише справжній митець може створити щось неповторне й оригінальне. Кулінарія – це мистецтво, в якому відображається філософія шеф-кухаря як автора.

m&k_11
(фото з архіву Montecchi Capuleti)
Ресторан «Montecchi Capuleti» — це частинка смачної Італії. В країні, де культура харчування на значно вищому рівні, ніж в Україні, вміють готувати й насолоджуватися простими продуктами. Італійська кухня – це чесність і чистота смаку.

Завдання шеф-кухаря – познайомити українців з культурою цієї країни через їжу. Відвідувачі ресторану і траторії можуть відчути неповторний італійський настрій через призму смаків. Для приготування всім відомих традиційних страв, таких як піца й паста, використовують італійські парму, пармезан, сири і навіть борошно.

Поціновувачі високої кухні можуть спробувати унікальні авторські страви, які представлені в меню ресторану. Паста фреска з тіста зі шпинатом, «Цезар» із пітою власного виробництва, равіолі з кавового борошна – це те, чого немає в жодному іншому ресторані України.
 Montecchi Capuleti)
(фото з архіву Montecchi Capuleti)
m&k_12
Montecchi Capuleti
(фото з архіву Montecchi Capuleti)

http://www.montecchi-capuleti.com
https://www.facebook.com/Montecchi.Capuleti

матеріали подані на правах реклами

[ultimate_spacer height=”75″ height_on_tabs=”50″ height_on_mob=”50″]

поділитися

486 views

[ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Популярні записи | дизайн” heading_typography_type=”google_fonts” main_heading_font_size=”14″][/ultimate_heading]
verte