Чому тема здорового харчування така актуальна сьогодні? Хто готовий змінити свій звичний спосіб життя? Де шукати відповіді на всі стереотипні запитання?

Нам цікаві не лише відповіді, а й люди, що готові розвивати цей напрямок. Ми дізналися про «Eat Fit» – сервіс здорової їжі, який нещодавно запрацював у Луцьку, і вирішили поспілкуватися з однодумцями. З’ясувалося, що засновниками цього «смачного» проекту є наші давні друзі — персональний тренер Тарас Колодій та кухар Ольга Андріюк.

«EAT FIT» – СЕРВІС ЗДОРОВОЇ ЇЖІ

Як виникла ідея створити проект «Eat Fit»?

Тарас: Я завжди відчував, що, крім тренувань у спортзалі, мої клієнти потребують ще й правильного харчування. Для цього треба підраховувати калорії, підбирати індивідуально денний раціон, баланс БЖВ (білки, жири та вуглеводи) і проводити ряд інших «маніпуляцій»… Не кожен може (чи хоче) робити це самостійно вдома через різні причини, а запитань до мене не меншало. Так і виникла ідея створити сервіс доставки здорової їжі. Але була одна проблема – в команді не вистачало кухаря.

Оля: Здоровим харчуванням цікавлюсь давно, кілька років до одруження була вегетаріанкою. Навчаючись у Києві, я часто замовляла їжу додому. Ця ідея мені сподобалась і після повернення до Луцька вона просто-таки переслідувала мене, навіть коли я працювала кухарем у ресторані. Першими моїми клієнтами стали друзі, згодом почала задумуватися про реалізацію та серйозний підхід до справи. Занурившись у цю ідею, познайомилася з Тарасом. Ми вирішили об’єднати зусилля тренера та кухаря і створити проект «Eat Fit». У нас одна мета – популяризувати здоровий спосіб життя, пропонувати «правильну» їжу, яка приносить користь.

Що для вас є «здорове харчування»?

Тарас: Насамперед це спосіб життя, свідома відмова від некорисної їжі, яка може завдати шкоди організму. Якщо ми маємо задоволення від їжі, але не маємо користі, тоді яка ціль нашого харчування? Коли ставимо собі таке запитання, розуміємо, що ми вже на першій сходинці до здорового харчування і взагалі до здорового способу життя.

Як ви розподіляєте обов’язки? Хто розробляє меню, добирає інгредієнти?

Оля: Щоб процес був максимально продуктивним, кожен займається своєю справою. Мої обов’язки пов’язані з кухнею — готую страви, закупляю продукти. Хоча розробляємо меню разом, враховуючи сезонність, калорійність, різноманітність, правильне поєднання продуктів. У нас є цікаві пропозиції, наприклад, фритата, кіш лорен з куркою/грибами/ шпинатом/моцарелою, багато овочів та зелені. На цьому етапі пропонуємо базові набори – на 1200 ккал, 1500 ккал, 2200 ккал, 2500 ккал і 3200 ккал. У планах розробити бізнес-меню для тих, хто цілий день на роботі, з двома перекусами та обідом, також, дитяче меню, корисні смачні десерти.

Хто ваші потенційні клієнти?

Тарас: Передусім це люди, які мають зайву вагу чи хочуть, навпаки, набрати м’язову масу. Також, кого цікавить здоровий спосіб життя, ходять у спортзал, стежать за своїм раціоном. Хто багато часу проводить на роботі й розуміє, що краще замовити смачну здорову їжу, ніж харчуватись у фаст-фудах або ресторанах. Ми беремо на себе відповідальність забезпечувати своїх клієнтів свіжими, якісними та корисними продуктами.

Навіть за один тиждень такого харчування ви відчуєте позитивний результат!

Замовити доставку корисних страв у Луцьку:
тел. +380 (95) 567 88 66
Сервісі здорової їжі «Eat Fit»

фото: Ірина Гуртовенко

[ultimate_spacer height=”75″ height_on_tabs=”50″ height_on_mob=”50″]

поділитися

5 215 views

[ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_content=”Популярні записи | дизайн” heading_typography_type=”google_fonts” main_heading_font_size=”14″][/ultimate_heading]
Микола Гуртовенко