Кулінарний журнал Plateful «Повна тарілка»

Журнал «Plateful», в перекладі «Повна тарілка» – українське друковане видання. Кожен номер наповненний смачними фото, легкими рецептами, корисних порадами, історіямі цікавіх людей та розмовами про українську кухню…

У ньому ви знайдете ідеї та натхнення для теплих зустрічей з близьким та друзями.


Наші основні орієнтири:

• культура харчування;
• корисні і необхідні людині продукти в різні сезони, рецепти;
• народні традиції, пов’язані з харчуванням;
• побут: посуд різного призначення, правила сервірування столу;
• розвиток творчої активності, акуратності, естетичного смаку

Нашими дописувачами є незалежні консультанти, які діляться своїми знаннями про здорове харчування, цікавими темами, історіями, ідеями усвідомлення способу життя, легкими, корисними рецептами… Усі бажаючі можуть приєднатися до нас – plateful@ukr.net

#11
ЗМІНЮЙСЯ НА КРАЩЕ!

Дбайте про здоров’я — основну цінність кожного з нас! Це вагома складова не лише успіху, а взагалі нашого життя. Важливим є усвідомлення самого себе та способу життя, і насамперед — харчування. Хай ваш раціон буде максимально різноманітним та різнокольоровим, збалансованим та правильним, а ми подбаємо про смачні поєднання, нові ідеї, дамо багато корисних порад.

З нами ви полюбите пророщувати зернята, готувати смузі, горіхове молоко та здорові цукерки. А зелень та багато овочів стануть невід’ємною частиною вашого раціону.

КУПИТИONLINE
#10
Мистецтво готувати

Майстерно приготовлена страва – це мистецтво. З дитинства нас цього навчає мама, традиції передає бабуся, а шедевральним смаковим поєднанням може здивувати шеф-кухар.

Уявіть ароматну страву з пікантним запахом, аж слинки збираються в роті… Пам’ятаєте це відчуття? Щоб вона вийшла саме такою – мало чітко додержуватися рецепта, бажано ще й уміти готувати!

КУПИТИONLINE
#009
ЇЖ, ПИЙ та ЦІНУЙ СЕБЕ

Ми не звикли турбуватися про себе, нас навіть ніхто не вчив цього. Завжди бракує часу. Важливіше встигнути впорядкувати робочі справи, виконати термінові завдання… «А про себе на пенсії подбаю», – часто чуємо. Хоча з таким підходом на пенсії працюють на таблетки.

Чому так? Чому нам байдуже до свого здоров’я? Зупинімося на мить і задумаймося, що краще – бути здоровим чи хворіти? Адже життя одне!

У цьому номері ми розглянемо чимало питань, що стосуються корисних звичок, правильного харчування, і запропонуємо багато смачних легких рецептів. Не варто вдаватися до радикальних дій – варто змінюватися поступово.

КУПИТИONLINE
#008
Пробудження

ПРОБУДЖЕННЯ – явище, яке відбувається в природі після довгого зимового сну, і зміни, які відбулися в нашому журналі. Пробудження свідомості, розуміння свого – українського. Ми будемо досліджувати вплив моди та традицій інших народів на українську кухню. Цікавитися звичаями. Будемо дізнаватися про користь місцевих продуктів… Змінюватися з навколишнім світом.

КУПИТИONLINE
#007
Спогади

Навіть ставши дорослими, ми й далі очікуємо дива. Магія свята навіює найтепліші спогади. Насправді ж вони супроводжують нас усе життя: заспокоюють, додають упевненості та наснаги, дарують віру у власні сили.

Яскраві дрібнички, приємні моменти, хвилюючі миті щастя… Ми пам’ятаємо сімейні традиції, бережемо їх і передаємо. А потім самі стаємо творцями дива – зворушливих святкових спогадів своїх дітей.

КУПИТИ
#006
У пошуках вражень

Нове почуте пробуджує уяву, нове побачене й пережите лишається у пам’яті, веде до змін, заставляє нас прагнути більшого. Нові смаки дарують невідомі відчуття. Враження одного разу знайдеш і вже ніколи не загубиш.

Плануємо подорожі, вирушаємо у мандри, зустрічаємося на прогулянці, проводимо довгі вихідні разом, розмовляємо про все на світі, смакуємо по-новому!

КУПИТИ
#005
Натхнення до весілля

Ми любимо святкувати! Якщо не зелене, то ситцеве, паперове, дерев’яне, перлинне чи, врешті-решт, золоте… Розкриваємо секрети, описуємо історію, нагадуємо про традиції, відпочиваємо гарно, готуємо смачно…

Робимо усе, щоб ви закохалися в це яскраве свято!

КУПИТИ
#004

Етно

Готуємо кашу, танцюємо гопак, прикрашаємо оселю, вбираємося в український народний костюм, згадуємо дитинство, торкаємося до глини, дерева, дегустуємо борщ, італійську моцарелу та східний хумус.

Ознайомлюємось із невідомими місцями України, подорожуємо Вірменією та навідуємось в гості до Італії.

КУПИТИ
#003

Бути чоловіком

Створювати комфорт дома, смачно готувати, займатися спортом, слухати музика, гуляти містом, читати газети, згадувати дитинство, підкорювати метал, камінь, дерево і слово, виховувати сина, дивувати жінок і кохати…

КУПИТИ
#002

Хай буде свято!

Взимку хочеться святкувати щодня. Чистити мандарини. Загортати подарунки. Прикрашати ялинку смачними цукерками. Вбирати стіл ствяковою скатертиною, декорувати шишками й гілками свіжої сосни. Вибігати на двір, щоб покидатися сніжками. Гріти руки горнятком какао. Очікувати чарівної миті… Нового року.

А за тиждень дістати стару бабусину макітру і терти мак на кутю. Галасливою компанією зайти до друзів поколядувати. Святкувати цікаво, смачно, тепло й незабутньо…

КУПИТИ
#001

Homemade Food

Планувати меню сім’ї, харчуватися п’ять разів на день, аби уникнути шкідливих перекусів, оновлювати рецепти звичних страв, їсти із задоволенням, зустрічатись із друзями за смачними розмовами. Все це популяризує журнал Plateful. До першого номеру, темою якого є ДОМАШНЯ ЇЖА, долучилися цікаві люди, разом із якими ми обговорювали історії їхнього життя, досвід куховарства, ставлення до їжі.

КУПИТИ